ברזיל

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- ברזיל

נכס למכירה בברזיל

ברזיל היא אחת המדינות הגדולות של דרום אמריקה והיא משתרעת מאגן האמזונס בצפון עד מפלי איגואסו בדרום. העיר הסמלית שלה היא ריו דה ז'נירו, מסומלת על ידי הפסל של ישו הגואל העולה על 38 מטרים על גבי הר קורקובדו והוא מפורסם בחופים צפוף של קופקבנה ואיפנמה, כמו גם עבור קרנבל ענקי צבעוני מאופיין לפי תהלוכות עגלות נושא, תלבושות נוצצות, מוסיקה וסמבה.

עם זאת, בירתה היא ברזיליה.

ברזיל הוא רטוב מן האוקיינוס ​​האטלנטי מזרחה, מצפון היא גבולות הגבול הצרפתי בחו"ל של גיאנה הצרפתית, סורינאם, גיאנה וונצואלה, מצפון מערב עם קולומביה, ממערב עם פרו ובוליביה, דרומה -over עם פרגוואי וארגנטינה, ומדרום עם אורוגוואי. היא גובלת עם כל ארצות דרום אמריקה, למעט אקוודור וצ'ילה.
בשנים האחרונות הכלכלה והפוליטיקה של ברזיל השתנו באופן קיצוני, מה שהופך את המדינה כוכב עולה של דרום אמריקה. עם תחרות חדשה, האינפלציה המאיימת צומצמה באופן משמעותי. המשק הוא יציב עכשיו והוא גדל במהירות בשנה אחר שנה. כתוצאה מכך, צפוי על ידי מומחים לכלכלה כי ברזיל יהפוך לאחד 5 הכלכלות הדומיננטיות בעולם בתוך העשור הבא.
ישנן סיבות רבות לרכישת נכסים למכירה בברזיל.
סיבה חשובה היא בהחלט כי מבנים הופכים יותר ויותר ידידותי לסביבה.

ממשלת ברזיל עשתה מאמץ עצום לעודד קונים זרים להשקיע נכסים למכירה בברזיל. זה הוביל לתהליך רכישה ישירה ללא הגבלות על משקיעים זרים. כל אחד יכול לקנות נכס למכירה בברזיל, בין אם הקונה הוא תושב ברזיל או לא. ההגבלה היחידה חלה על נכסים באזורים כפריים או על פנימיות במדינות אחרות שרק תושבי ברזיל רשאים לרכוש.

עם השקעות בתיירות כי הוא עוד עדיפות המפתח של הממשלה הברזילאית, הביקוש לבתי נופש ואת וילות נופש גדל בהתמדה. בגלל אשרת ביטוח המציעה היתרי שהייה קבועים לגמלאים עם מס פנסיה מסוים, בקשת הקהילה הפנסיה מציעה הזדמנות להשקעה נוספת שאינה כפופה להשפעות עונתיות.

הביקוש לדיור הוא בדרך כלל גבוה מאוד בברזיל. נכון לעכשיו, המדינה חסרה יותר מ -8 מיליון בתים, מספר הולך וגדל. זה יביא בנייה מסיבית של בתים בשנים הקרובות, כך יהיה פוטנציאל עצום עבור משקיעים שאינם רוצים לקחת בעלות על עצמם.

אם אתה רוצה לדעת איפה לקנות נכס למכירה בברזיל אתה צריך לדעת כי ברזיל כרגע יש אחד השווקים המתפתחים המהיר ביותר בעולם הנדל"ן. הוא מציע מגוון רחב של נכסים למכירה בברזיל, כי להסתגל לכל הטעמים והתקציבים. לעת עתה, מחירי הנכסים נחשבים נמוך אבל מומחים אומרים שהם יוכפל בתוך השנתיים הקרובות.

ברזיל מציעה כמות גדולה של בתים החוף במחיר סביר, בהתאם לאזור. נכון לעכשיו, האזור נחשב המבטיחים ביותר להשקעות בנכסים למכירה בברזיל הוא צפון מזרח, כולל מדינות באהיה, Alagoas, פרנמבוקו, Paraíba, ריו גרנדה לעשות Norte ו Ceará. מחירי הנכסים בחלק זה של המדינה כבר מתפוצצים, אבל הם עדיין ברמה כה נמוכה, כי ההשקעה תהיה כנראה לשאת פירות.

אם אתה מתכוון לקנות נכס למכירה בברזיל, מעל הכל בערים הגדולות, המחירים יהיה כנראה גבוה בהרבה, אך עדיין מתחת לרמות אירופה וארה"ב.

ענף הנדל"ן הוא אחד הצירים המרכזיים במשק ותופס עמדה אסטרטגית ביצירת מקומות עבודה בארץ. עד 2018, מגמות בשוק הנדל"ן עולה כי היא צריכה לקבל השקעות חדשות. זאת משום שברזיל נלחם במשבר הכלכלי.
למרות המגמות בשוק הנדל"ן בשנת 2018 הם חיוביים, זהירות יש לממש בעת השקעה במגזר זה. שמירה על הרגליים על הקרקע היא חיונית, כי, בדרך כלל, ענף הנדל"ן בדרך כלל מייצב רק לאחר הכלכלה מאוחד כולה.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

מיזוג אוויר בכל החדרים, מערכת חשמל בהתאם לסטנדרטים לאומיים, כספות, אזעקה, מרוהטת. כלי תחזוקת כדור הארץ
Cod. 37431

מכירה מלון, ברזיל, באהיה, Itaparica, BA 533, 23

1,323,421.00ILS
מכירה
מלון

650 m²
POSADA ממוקם על חוף עם 8 חדרי שינה, פעילות משולבת מאוחד, ניקוד גבוה על האינטרנט (BOOKING, GOOGLE, TRIP ADVISOR וכו ')
דירה יפה הממוקמת Balneário das Dunas, פחות מ 2 דקות מ Praia do Forte ואת מרכז קאבו Frio, הידועה בשלווה שלה עבור להיות שטוף על ידי פראיה דאס דונאס. ...
חוף ביץ 'בקהילת מגודרת, במרחק של 250 מטרים מחול פראיה דו רוזה (Praia do Rosa). יחידה זו כוללת 3 חדרי שינה עם 3 חדרי רחצה צמודים. סלון עם אח, מטבח ומכו...
למכירה Chacara עם תיעוד ביום. אזור כפרי (ליד מרכז עיבורא) 20 דקות. העיר Itaboraí מטרופולין עם אומדן דיור של 238,695 תושבים. 30 דקות. הרחק מהמתחם הפטרו...
Cod. 37261

מכירה קרקע לבנייה, ברזיל, Ceará, Fortaleza, The Coral Resort

168,828.10ILS
מכירה
קרקע לבנייה

450 m²
וילה העלילה זמין למכירה ריו דאס Palmeiras - אלמוגים ישיר מבעל. מגרש: # 1305 (מסומן על התוכנית). גודל: 450 m2. מחיר: 45,000 דולר. ממוקם בין הלגונה ...
בבית יש את כל התיעוד והוא רשום. הבית (שטח בנוי 62.51m²) ממוקם מיני קומודום (450 מ"ר) מורכב משני בתים בלבד. השטח המשותף היה מחולק (סה"כ 225 מ"ר עבור כל...
Cod. 37242

מכירה מלון, ברזיל, באהיה, Salvador, Rua Professor Dalmo Pontual 51

2,595,080.71ILS
מכירה
מלון

1000 m²
המלון כולל 17 חדרים מרווחים ומאובזרים היטב, אזור קבלה גדול עם חדר קבלה, מסעדה, גינה עם בריכת שחייה, סולריום וחניון.
Cod. 37203

מכירה וילה, ברזיל, Rio de Janeiro, Ilha Grande, Praia Vermelha

426,910.00ILS
מכירה
וילה

100 m²
אני מעוניין למכור נכס הממוקם על האי הגדול ב אנגרה דוס רייס, Praia roja, הקהילה caiçara, פחות מ 200 תושבים, פעילות דיג, חוף הממוקם במפרץ אילה גרנדה. נ...
Cod. 37201

מכירה וילה, ברזיל, Rio de Janeiro, Ilha Grande, Praia Vermelha 34

426,910.00ILS
מכירה
וילה

100 m²
אני מעוניין למכור נכס הממוקם על האי הגדול ב אנגרה דוס רייס, Praia roja, הקהילה caiçara, פחות מ 200 תושבים, פעילות דיג, חוף הממוקם במפרץ אילה גרנדה. נ...
1 / 80
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB